Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz DokiBaxxi #4994 üzenetére

    Hát az már nekem is szuper :DDD de amúgyis...
    A fő gond,hogy nehéz olyan helyet találni,ahol le se lőnek,és lőni is van kit,8-10 ölés ha összejön csipával egy jobb körben,nekem,főleg HC-n bevált mellé a semtex-vető,az mégiscsak 3x2 gránát,dDOM-ban lehet szórni,kemperek ellen se rossz,de végszükség esetén mint shotgun is beválik rusholva,mert ugye feltapad az ellenfélre,ha belejön az ember,van sok stuck!(ellenfélre tapad) kill,a legszebb,amikor jön 2-3 ellen,meglövöd az elsőt,az megijed és viszi magán hátrébb a haveroknak :DDD
    HC-n ráadásul a dupla gránát direct hittel is elég egy embernek,ezért is jó shoti helyett.
    Mégse csak a csipára+IED-re utalt az ember.
    Persze volt ígyis 1:20 köröm :DDD de fordítva is...
    Sokat elvesz a kör eleji egyperces laggom sajnos,irigylem,akinek tökéletesen futnak a körök,mire nem akadozok,túl vagyok 5 halálon,mert spawnolni kell,nem segít sokat,ha kivárom az 1percet,nem tölti be a mapot,ha nem"nézelődök" ide-oda.
    RAM órajelen emeltem,az sokat dobott a menetközbeni fps stabilitáson,vidkari elég,procin 3.2-ről 3.5re nem változott semmi.

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák