Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz tibi666 #7336 üzenetére

    Ejj, csúnyán csinálna... :DDD
    De V8-as benyát én bármikor... ;]
    Volvot helyben kinyírnám, 5500-6000 fölé nem forog, kb 2. vége 100 körül lehet, pontosan nem tudom, de ugye turbó, meg csak 5 henger, meg awd is, automata is, szóval az bonyolultabb.
    De audi összkerékhajtása brutális, 500 lovat is simán úton tart, ha direkt úgy megyek, hogy hátha sikerült kicsúsztatni az ívről, vagy kipörgetni, de nem akar akkor se... ;]

    fekeandras: Törtem, nem is kicsit, egy faluban mentem 55-el, az út közepén egy babakocsit toló nő átszaladt, járda, stb semmi, én meg vagy azt választom, hogy lehet hogy meghalok, vagy megölöm őket, inkább félrerántottam a kormányt, árkon át, ház falának neki.
    Fejen állva volt az autó, orrából nem sok maradt. Egy vadi új, 3 napos saját Renault 25-öt törtem össze kegyetlenül.

    Eagl3: Azon kívül, hogy mögémentem, vártam nyugisan, nem rögtön villogtam, mint leírtam, semmi olyat nem követtem el, amiért hisztizhetnéke lett volna.
    Egyszerűen csak nem akart lemenni.

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák