Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KINKY_007

    aktív tag

    válasz MPowerPH #17349 üzenetére

    A számla/szervízkönyv önmagában az egy papír. Te nem tudsz nyomtatni?
    Az a lényeg, hogy az állapotot kell megfizetni, nem a papírt. Ha kereskedőnél nézel valamit, akkor nem tudod, hogy ki volt, aki előtted használta a kocsit, ergo nem tudod még elképzelni sem, hogy mit kapott. Az adatbázis működhet az első években, de 6-8-10 éves BMW-t nem sokan visznek már márkaszervizbe.
    Ha egy kereskedő 3,5-öt kér egy 645-ért, amin van szép haszna, akkor az mennyit érhet? Szerintem Orvil jószándékből írta csak, hogy nem az alját kell nézegetni a kínálatnak, mert az általában olyan is.
    És az AUDI 4.2-es blokk 91-es fejlesztés, ha jól jártam utána.

    [ Szerkesztve ]

    A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott.

  • orvil

    tag

    válasz MPowerPH #17349 üzenetére

    hivatalosan is lehet varialni (kapcsolat kerdese), viszont ez a kocsi jo messzirol jott, es a mondas szerint messzirol jott ember .....

    kulfoldrol hozott kocsi szervizkonyvenek es szamlajanak, kb annyira hiteles, mintha otthon nyomtattad volna a szamlakat, meg krumplinyomoval pecsetelted volna be a szervizkonyvet. kit hivsz fel? kikeresed guglibol a szervizek szamat? utana? telefonban sosem fognak segiteni, meg szemelyesen sem, max ha bemutatod a V5-ot. tehat ez mar bukott, ergo lehet szepiteni a multat. lefogadom az otthoni bmw szerviz adatbazisban nincsenek benne max a kozeli orszagok autoi, miert lenne benne egy skot, egy ir vagy egy angol, esetleg ausztral, japan, vagy meg 40 orszag a vilagon ahol jobb kormany van :DDD

    mellesleg megjegyzem, hogy az adatbazisba mi kerul be utolag az mar a szervizen mulik, utana pedig csak egy klikk a nyomtatas. MOT ugyanez, ahol adatbazis van ott manipulalni is lehet, csak jo embert kell ismerni, ez otthon is igy van.

    cimboramnak hivatalos bmw kereskedese/szervize van ezt pl o meselte, en pedig info mernok vagyok aki vagja, hogy mukszik az adatbazis :DD

    most, hogy visszaestel a foldre gondolkozz el azon, miert kerult ebbe az orszagba egy eladhatatlan jobb kormany luxusauto, amit nem lehet hipp-hopp balkormanyosra atalakitani, mint pl egy imprezat.
    en nem nem tudom a valaszt, es tippem sincs.
    itt kint vannak 6osok mar 9ezer font korul ami kb 3.3 milla, de mint emlitettem volt azok a legelso kocsik a paletta legaljarol, es altalaban fiatal hulyek aruljak oket, akik mar lelaktak, lefustuvegeztek, lefujtak feketere a felnit, de mar unjak, hogy eltancol a kanyarban a kocsi, futomu felujitasra meg nincs 2-3ezer fontjuk, inkabb eldrogozzak, a kocsit eladjak, apu vesz masikat.

    most pedig vissza a markahoz

Új hozzászólás Aktív témák