Új hozzászólás Aktív témák

  • E-Max

    tag

    válasz Gebriel #7327 üzenetére

    Aztán kb 5km-en keresztül egy VW Crafter szórakozott, megy belső sávba 110-el, mögémegyek, semmi, mondom ok, várok picit, semmi, lámpázok, semmi, lámpázok párat, semmi, duda, semmi, jobbra ki, ő is elém vág, mondom puff 2., balra be, padló, elém vág. Meguntam, 2.-ba be, padló leállósávon...Oda nem mert elém jönni... :U
    Reggel megyünk lefele, kívül kamion, előttem suzuki, hagytam 2 autónyi helyet, hova másszak rá.
    Én belsőbe, kamion külsőbe, kb 7méter volt előttem a kamionhoz képest.
    Mögöttem látom 7-es bmw közeleg, mondom most nem rántom ki a kormányt, mert bele megyek, puff mögöttem ki külsőbe, lámpa, stb nélkül, elém a 7méteren bevágott, suzukit ledudálta, már majdnem belső szalagkorláton volt, előtte végig sor, cikk-cakkba ment mint az állat, index nélkül.
    Hogy az nem volt normális, az fix.
    Magyar, E-xxxxx rendszámú kb 2 éves 730d volt, kb 20 év körüli fiatal gyerekkel...
    De olyan volt, mint a kisujjam, nem kigyúrt kopasz... :U

    Olvasni tudsz-e?

    Ma idegbajt kaptam egy BMW-től...
    E39-es volt, benzines a hangján hallatszott, színre olyan, mint BMW001 kollégáé. :D
    Megyek pályán miskolc felől pestre, 150 körül, előttem hosszan vannak autók, jobbról végig suzuki, meg kis szarok pár méterenként, gyorsabban nem tudtam menni, előttem voltak sokan, lehúzódni nem tudtam, oldalt voltak sokan, ez mögöttem folyamatosan lámpáz, már fél oldalával a korláton van, vészjelzőt benyomom, hogy nyugi.
    Lámpázok én is, előlem sem állnak félre, index balra kitéve, akkor sem.
    Ez meg mögöttem másodpercenként lámpáz. :DDD
    Kimegy előlem a focus, padló, szabad a sáv, akkor is a seggemben van, mondom jó, lehúzok, menjél, látom 523i, na mondom most kapsz... ;]
    Manuálisba be, 3.-ba, padló, fél percen belül sehol nem volt... :))

    Olvasni tudsz-e?

    Ha olyan hely van, ahol látom messziről, hogy közeledik, kihúzok, előttem, ahol hosszú sor van, hova az annyába villog bárki, hova húzódjak le? A kamionba? Vagy hova? :U
    Németeknél nincs ilyen, ott a lambo is, amelyik 300-al megy, megvárja, amíg előzök, ha 110-el előzök belsőbe, akkor is, nem lámpáz, dudál mint az állat....

    Engem nyugodtan villogjon le bárki, ha siet, és előzök, vagy nem is előzök, hanem bent vagyok.
    Vagy pl 130-al megyek, sok ideje, nem kigyorsító félben vagyok, és mellettem senki nincs, de pl ha gyorsítok 90-ről, úgy, hogy mellettem van valaki, ne villogjon, vagy ha nincs mellettem senki, de padlóval gyorsítok, akkor se villogjon.
    Amúgy ha gps szerint 142-vel megyek, akkor senki ne villogjon, max a mentő, vagy rendőr. :K

    [ Szerkesztve ]

    # # # Amíg a föld kerek, mindig lesznek dízelek, de mivel a föld ovális, jó lesz nekünk a benyás is!!!:)) # # #

Új hozzászólás Aktív témák