Keresés

Aktív témák

  • Dorien

    veterán

    válasz István89 #269 üzenetére

    Egyetértek, ez a regisztráció egy rossz vicc a Blue Mobile-nál.
    Én 2. telefonnak vettem egy 3000Ft-os Samsung csodát mondván, hogy ennyiért a hülyének is megéri. Rá néhány héttel elhagytam a régi telefonomat - nem sírok érte, mert egy leharcolt régi Nokia volt, csak azért használtam, mert még teljesen jól működött. Azzal volt problémája az ügyintéző kisasszonynak, hogy nem az original lakcímemen lakom. Mondom, akkor küldje oda a mittudomainmit, ahol most lakom, én csak használni akarom a telefonomat. - Nem, azt nem lehet. Ebben az esetben be kell csattogni egy Lidl-be, kérni és kitölteni egy regisztrációs űrlapot, majd postán feladni a Magyar Telekomnak. (A jó k**** anyátokat...) Miután ezt megtettem és már több mint egy hét eltelt a feladást követően, de még mindig nem tudtam hívást kezdeményezni és fogadni, már elég ingerült hangnemet ütöttem meg a kedves ügyintéző hölgynél és 1 perc múlva már használni tudtam a telót egy ki- és bekapcsolás után.

    Welcome to 2012 Hungary.

    Szerk. Amúgy a teló teljesen jó, 1-2 hétig bírja egy feltöltéssel használattól függően. Egyedül az sms része visszalépés nekem a Nokia után, de azt olyan sokat nem használom. Én az a fajta vagyok, akit ez az okostelefon-mizéria teljesen hidegen hagy... :)

    Samsung GT-E1050

    [ Szerkesztve ]

    "Wherever you go - go with all your heart." --- Eladó iBasso SR3 high-end nyitott fejhallgató 189.900Ft --- https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/dorien/index.html

Aktív témák