Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kecsetif

    aktív tag

    válasz dgyuri0123 #2635 üzenetére

    Nem akarok semmilyen flame-warba bonyolodni. Neten mar nehanyszor belefutottam hasonlo vitaba. Sajnos nem talaltam, pedig lattam olyan tesztet miszerint bitre pontosan ugyanaz az adat jon digitalis kimeneten keresztul audio CD-rol. Ez termeszetesen csak az audio cd nyers digitalis jelere vonatkozik. Amire nekem szuksegem van a zenehallgatashoz.

    Videokimenetnel bizosan mas a helyzet. Nem veletlenul van annyi eltero aru jelfeldolgozo proci plusz kore epitett gep. Nekem a videozas masodlagos. Csak azert kellene, hogy azt az egy-ket sorozatot meg lehessen nezni hetente felirattal. Vagy neha nehany DVD-t, BD-t. Remeltem, hogy meg lehet oldani egy gepben az egeszet. Ezert nezegettem a Pana/Onkyo/Pio/Denon lejatszokat. De a felirat kezeleserol nem nagyon talaltam infot. Az Asus O!play forumaban meg nem dicsertek tul a keszuleket, habar papiron "nagyon ott van".

    A WD-t megnezem, koszi a tippet. Bar lehet, hogy ha mindenkepp 2 gep kellene, akkor megis csak egy HTPC lesz (mind felett ;] ). Bar az meg SSD-vel is eleg lassan indul. Eddig konzolon jatszottam le a zenet. De ahhoz be kell kapcsolni a TV-t, meghat eleg lassu. Az mp3 vinyorol meg hiaba nagy bitratas, nem mindig eleg jo.

Új hozzászólás Aktív témák