Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    Sziasztok.

    Járt nálam egy Pioneer BDP150-es lejátszó. Ha nem lenne WD TV Live Streaming-em, biztos megtartom.
    A médialejátszó nagyon jó minőségű. Csodaszép a képe és jól kalibrálható. 24p teljesen akadásmentes volt.Tény, volt pár MKV, amibe bele sem tudott szagolni sajnos, mint ahogyan a DVD Iso-t sem szerette. Egyet sem játszott le. A kezelése is kicsit macerásabb, mint egy dedikált mediaplayernek.
    A DVD-k képét gyönyörűen skálázza fel és szinte HD minőséget varázsol belőle. Annak ellenére nagyon szerethető masina, hogy kissé válogatós a formátumokat illetően.
    Az FLAC lejátszása kétségtelenül sokkal jobb a WD-nél. Össze sem lehet hasonlítani a két hangot.
    Ugyanez vonatkozik a DD, DTS hangokra is. Az árát meghazudtolóan szól akár zenei akár filmanyagról van szó. Ár-értékben szerintem kiváló lejátszó, az összes "hibájával" együtt is.
    BD-vel nem próbáltam, mert mindenki ismeri a kiváló képességeit ezzel a formátummal. Hiszen ő elsősorban egy Pioneer BD player.

    Nem akartam hosszú lenni. Bocs, offba rakom, hátha nem mindenkinek tetszik a véleményem, de kikívánkozott belőlem.

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák