Új hozzászólás Aktív témák

  • mayday00

    őstag

    Sziasztok!BD lejátszót szeretnék venni közeljövőben.Régi LG met cserélném le.Pontosabban már lecseréltem,vettem egy Samsungot,de olyan rossz volt hogy rögtön el is adtam.2012 es model volt.iszonyat hangos volt,pl mikor kijött a lemeztartó.MInt egy harckocsi olyan volt.
    MKV konténerben nem ismerte fel a feliratokat,csak ha a MKV mellett volt.
    Ez nagyon zavart.Hogy meg akarok nézni egy filmet MKV ban amiben van felirat s nem látja a készülék,csak ha a MKV mellett van.De ott is csak akkor ha pontosan megegyezik a neve a film nevével.Lassú nagyon.mire betölti a lemezeket stb..A Lg sokal gyorsabb.
    MKV ba ha beletekertem az is lassú volt,LG nél sokkal gyorsabb.Minden egy örökkévalóságnak tűnt néha úgy éreztem kivágom a kukába.1 hetesen adtam el,többet sose veszek samut.Szóval minden tekintetben rossz készülék,gagyi nagyon.De képminőségileg jobb mint a Lg ne amúgy...fos..Lehet kicsivel jobb volt a képe mint a LG nek de ez kevés.
    Többi hibát nem is sorolok fel..
    Pioneer BDP-150 ről látom sokan jót írnak.Milyen készülék?Feliratkezelés?
    MKV ban látja a feliratot vagy csak ha mellette van a meghajtón?Hangja?mechanika,képminőség?
    Belső média lejátszó?Netes letöltéseket gondolom viszi.Vagy válogat?Menűje magyar?
    stb..pár sorban ha tudnátok válaszolni akinek esetleg van.

    Illetve a másik a pana..BDT tipusok erről is van szó..ezek milyenek?képminőségileg stb..?

    Vagy esetleg e 2 készüléken kívül valami más,ami kép,hang minőségileg stb is jó?

    persze nem 100ezer ft-ért..

    Köszönöm a segítséget.

    "A vélemény olyan, mint a segglyuk: mindenkinek van, de senki sem kíváncsi a másikéra..."

Új hozzászólás Aktív témák