Új hozzászólás Aktív témák

  • Wade0303

    aktív tag

    válasz blakey #12148 üzenetére

    "legalábbis elég sok helyen találkoztam hibás működésről szóló beszámolókról."
    Na akkor kerlek erre irj meg konkret peldat/tipust, mert minden más csak mellebeszeles. Csakis BluRay lejatszo szamit, erre kerek peldat amely az X700-hoz hasonlo furcsasagokat produkal LG-vel, de mas TV-vel jol mukodik.
    Nekem sajat konkret tapasztalatom, hogy az X700-al azonos SOC-al szerelt Oppo 203 hibátlanul jeleniti meg az összes szabványt "auto" modban C8-on, míg az X700 nem.
    Tehát neked van egy példád ami önmagában valoban arra enged következtetni, hogy az LG-vel van baj, nekem pedig van egy példám ami önmagában arra enged következtetni, hogy nem az LG TV-vel van baj, hanem az X700-al.
    A vegso következtetes tehat ertelemszeruen az, hogy a rendelkezesre allo informaciok alapjan nem jelentheto ki egyertelmuen hogy az LG valamit rosszul csinal.

    Megjegyzem, arrol is szivesen latnek egy kulfoldi hivatkozast, forumbejegyzest hogy az X700 eredeti UHD BluRay lemez lejatszasakor is produkalja az altalatok emlitett hibat, es hogy valoban csak LG-n produkalja azt.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák