Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    válasz Cs1csó #25316 üzenetére

    Felhasználók száma: 722 404
    Felhasználó: 300 945
    Tag: 371 950
    Elite: 45 731
    Legend: 3 319
    Jelenlévők száma: 4 792 (0.66%)
    Egy napja itt jártak: 192 549 (26.65%)
    Egy hete itt jártak: 480 022 (66.45%)
    Egy hónapja itt jártak: 657 925 (91.07%)

    mai statisztika
    őszinte leszek 480ezer tag van aki heti 1x benéz az oldalra de azon felül van 177ezer aki csak 1hónapja lépett be szóval 650ezer tag bőven elég minek 800ezer
    seedelni egyik se tud csak letölt aztán lelép amikor meg már elérte a max hit'n'run hónapokat akkor törlik és meghívatja magát mással
    az ilyen minek erre az oldalra?
    pont ezért lett az "5000 pont és elit/prémium előfizető hívhat csak meg" bevezetve
    mert így mindenki a haveri körrel újra meghívatta magát és folytatta ott ahol abbahagyta
    most meg kereshet olyat akinek van 5000 pontja márpedig azt nem olyan könnyű összegyűjteni csak annak aki folyamatosan tölt meg seedel naponta vagy feltöltő
    én meg legend vagyok közel 30ezer ponttal és senkit sem fogok meghívni mert akit meghívtam rokon vagy haver már mind törölve van, akkor majd megoldja ahogy akarja...

    szóval drasztikus lennék aki 1hónapja nem lépett be az törlés
    ha jól tudom 12hét után törlik de gyakorlatban 14-15hét az szóval várnak még bőven
    én vissza is lehet állítani ha írsz a staffnak
    aki 1hónapig nem tudott belépni mai világban az delete mert nem hasznos a tábornak. kétlem hogy valaki 1hónapig net nélkül legyen, legalább telefonon be tudna lépni vagy ilyenek.

    ja és oké van sok aki autoDL-el meg rss-el tölt de az is be tudjon már lépni heti 1x az oldalra mert kétlem hogy rss-ben és autoDL-ben * van berakva és mindent tölt

    szóval bőven elég lenne az 500-600ezer tag is akkor legalább tényleg csak az maradna aki kell

    [ Szerkesztve ]

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák