Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csaba951

    veterán

    válasz Penge_4 #873 üzenetére

    Nem tudom. Nem raktam fel a Bitminter klienst, nem tudom miért viselkedik így nálad. Ahhoz a 1,5%-os kisebbséghez tartozom, akik a cgminer-rel használják a Bitmintert.

    Bár most nagyon gondolkodom rajta, hogy otthagyom őket. A kb. 20 órás bányászatomból kb. 11 órát számoltak el, de még ez is a megerősítési szakaszban van. :(

    (#874) Okean
    Úgy nézz ki, hogy ettől nem kell tartanunk. Már most is van legalább 2-3 ember, akiknél lehet előrendelni a készre szerelt egységeket. Jelenleg azon megy az agyalás, hogy még az Avalon (?) dokumentációjának / pcb design-jának májusi bemutatása előtt megkezdődjön a gyártás, vagy legyen addig egy szünet és csak a hivatalos dokumentáció átnézése után kezdjenek el gyártani.

    Előbbi esetén lehetnek kompatibilitási problémák, de ezeknél is meg van ígérve, hogy a cgminer Avalon-ként kezeli gond nélkül.

    Június közepére-végére ígérik a kész egységek kiszállítását. Ha előbb szállítják nekik ki a chipeket, akkor még előbb. Mindenesetre 3-4 nap alatt sikerült utoléri a BFL projectet. Kész működő termék itt sincs, de szállítási időpont már van! :))

    (#875) gyuszi78
    Kedvezményben ne nagyon reménykedj. 5-10 db-os megrendeléseket adnak fel a fórumban, és sehol nem írják, hogy erre kaptak kedvezményt. Esetleg a végén lehetne spórolni, hogy Németországból egy Magyarországi címre legyen a kiszállítás. Onnan meg megoldja mindenki egyénileg.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák