Keresés

Aktív témák

  • devilinsid3

    addikt

    válasz BandiHUN #35050 üzenetére

    lorenzo már megint írsz a semmiről a végén meg odaszúrsz egy nem is odaillő dolgot.. kit érdekel mit csinált a COD valamelyik részében.. ez egy bf3 topic ahol arról van szó, hogy mindenki veri magát h milyen császár aztán egy assignmentet nem bír megcsinálni egyedül, mert neki " a játék a fontos", de azért meg akarja csinálni.. most akkor mi van?
    az 5 DPV öléshez tényleg 1 hónap játékidő kell, hogy valaki megcsinálja.. amikor felmész egy 32 slotos szerverre és azt ütsz el akit akarsz

    #35052) Norb3rto:
    azok a statisztikai adatok sok mindent elárulnak..
    tegyük fel van egy gyerek 5% accuracy-vel az utolsó x ezer battlereport metro, akkor az biztos nem azt csinálja, hogy ext mag LMG-vel fekszik egy sarokban és nyomja a gombot ha van ott valaki ha nincs..
    a statisztika nem mutat semmit? ja..

    [ Szerkesztve ]

    /// Origin: ati07 /// Youtube channel : http://www.youtube.com/user/widow1024/videos?shelf_index=3&sort=dd&view=0

  • tupacamaru

    veterán

    válasz BandiHUN #35050 üzenetére

    És arról sem beszélek hogy ugyanbban a CoD-ban azért léptél ki a lobby-ból, mert nem dobtam ki azt aki szerinted csaló volt, szerintem meg nem. De ugye erre nem emlékszel. :U Befejezheted az álszent dumát, mert nem bírom. :U

    A témát lezártam részemről, mindenki úgy csinálja meg a szarjait ahogy akarja, de a nagy vetítést be kéne fejezni.

    Cris99 Hidd el hogy engem nem igazán izgat, de csinálhattátok volna diszkrétebben is, a kutyát nem érdekelte volna. De ha nyilvánosan csináljátok akkor vállaljátok fel hogy nem teljesen egyenes úton sikerült elérni a dolgokat. :R

    [ Szerkesztve ]

    Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

Aktív témák