Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • liksoft

    nagyúr

    válasz gabor128 #11 üzenetére

    Javíttatni nem érdemes, öreg darab és a javítás ára a használt alkatrésszel együtt (újat a gyártó nem biztosít) majdnem megegyezik egy új árával.

    De ha gondod van, akkor minimum egy pontos típust megadhatnál. A Quantum 30GB-os drive-ból gyártott vagy 25 típust legalább 60 változatban. Most melyik a hibás? :F Ugyanis mindnek más a típushibája. De szerintem kuka.

    Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

  • AMDISTENN

    csendes tag

    válasz gabor128 #11 üzenetére

    szeva.nekem meg van full verzioban a hdd regenátor ha kell szolj!!!!
    amugy meg nekem volt olyan hogy WD 400 gigás winyóm bad sectoros lett és ismerös ajánlotta a hdd regenátort,de viszont az elött senki sem tudod vele mit kezdeni meg a chkdsk sem tudot ezzel a progival meg már lassan másféléve tökéletesen hibátlanul megy semmi baj 100% kondocio és 100% teljesítmény!!!!!!!!de viszont nem rég vettem 1 db SEAGETE 500 gigás winyót és nem rég vettem észre h reallocated sector count ot ír!!!!!!!!!
    lefordítva ujra osztott szektormásolás eztírja.most tudom h ha hdd regivel le futtatom akkor jó lesz de pár helyen láttam h valakinek tönkre is vágott winyot a hdd regi nem is egyett!csak annyít szeretnék meg kérdezni h ha lefuttatom lesz valami baj??mert nem vagyok 100% ok biztos benne.alig 1 éves winyó.és amugy meg pontosan a hdd sentinel azt írja hogy 1 db sector hiba van rajta és annak a tartalma lett át helyezve tartalék területre!!!!!most ez mitöl lehetett??és akkor hdd regivel 100% nem lesz baj?mert a 400 az 100% osan tökéletesen müködik híbátlanul azota!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    köszi

Új hozzászólás Aktív témák