Új hozzászólás Aktív témák

  • kolopele

    nagyúr

    válasz Rottweiler89 #88644 üzenetére

    A Furmarkot úgy tervezték, hogy túl nagy terhelést helyezzen a GPU-ra, ami felvetheti a lehetséges rejtett problémákat (mint például anno az EVGA esetében), de ha a GPU rendben van, akkor nem fogja persze azonnal megölni. Én csak arra céloztam, hogy a Furmarkot nem szabad hosszú időn keresztül tesztelésre használni. A másik gond az ezzel a programmal, hogy ha már eleve egy "gyengélkedő" kártyát tesztelnek vele, annál fennáll az azonnali behalás veszélye. Nincs ebben semmi szemforgató mint azt egyesek állítják, ezek tények. Szóval innentől, hogy meggyőződtél hogy a kártya oké, maradj tesztelésnél mondjuk a Heavennél vagy a Time Spy - nál, de a legjobb tesztek úgyis maguk a játékok. Ugyanez van a prociknál is, elképesztő hogy képesek 24 órán át futtatni a Prime 95 - öt például, aztán ha lement teszem fel hiba nélkül, elhasal az IBT teszten ( nyilván itt elsősorban a megpiszkált hardverekről van szó). Használni kell amire az ember szeretné, és ha nincs semmi probléma, akkor jól van az úgy, felesleges kínozni (jó, tudom, a fő lényeg hogy kinek hoznak a benchmarkok magasabb pontszámot......)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák