Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    válasz csabyka666 #54040 üzenetére

    Na ez most f@sza.. Összekevertelek benneteket a hasonló képetekről.. :)
    Az eredeti kérdező helyett neked válaszoltam.. :D
    Most nézem..

    Amúgy nagyon nem értünk egyet.. Eleve 775-re már tényleg egy fillért sem pazarolnék.. Még akkor sem, ha Quad. DDR2-be megint egy fillért nem fektetnék..

    Az lehet, hogy mondjuk egy Sandy i5-öt kihozol olyan árban mint egy i3 haswell viszont vadászhatod alá a lapot amit már elég nehéz találni, de ha találsz is egy normálisat az drágább mint egy 1150-es lap.. i5-xxxx procit is kukázhatsz apróról amik túl vannak árazva és 1-2 év múlva mikor kihalt az alaplap a proci alól akkor kezdheted előröl az egészet és természetesen már eladni is alig tudod a Sandy-t. És majd akkor kapsz a fejedhez, hogy már rég újabbat kellett volna csak venni aztán egy erősebb procit belerakni ahogy kevésnek érzed..

    Tényleg nem vagyunk egyformák csak az ésszerűséget szem előtt tartva egyáltalán nem tartom sehogy sem kifizetődőnek régi konfigokba beleölni a pénzt. Főleg nem egy 775-be.

    Egyébként meg az eredeti kérdező azóta sem mert szólni egy mukkot sem..
    Remélem egyszer majd megszólal. :)

    Bár a telefon szeretetedből kiindulva megértem, hogy ragaszkodsz a régihez.. :)
    A telefon részét még meg is értem.. Tényleg mai napig kiváló telefon amit használsz.. ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák