Új hozzászólás Aktív témák

  • BlackPie

    csendes tag

    Sziasztok!

    A következő problémám lenne:
    Összeraktam egy gépet (Asus Z77-A lap, i5-3570k, 2x4GB DDR3, MSI HD 7950, FSP Raider 550W), mindeddig hibátlanul üzemelt. A VGA-n a gyári helyett egy Arctic Cooling Accelero Mono Plus hűtés van (így vettem), tette is a dolgát rendesen, csak mivel a ram sünik nem voltak feltéve, néha hajlamos volt melegedni a VRAM, gondoltam, orvosolom ezt a problémát. Kártya ki, hűtés le; szépen felraktam a süniket a mellékelt ragasztó/hűtőpasztával, ügyelve arra, hogy ne érintkezzenek semmivel a bordák. Visszaraktam újrapasztázva MX2-vel a hűtést is, majd kicsit félreraktam, hadd kössön meg a ragasztó, ahogy ez írva volt a használati utasításban. Átdugtam a monitort az alaplapi VGA-ra, így használtam egész délután. Este visszaraktam a kártyát, úgy ahogy kell, ezután jött az első hidegzuhany: a gép nem volt hajlandó bekapcsolni. Hiába nyomkodtam a power gombot, meg se nyikkant. Kivettem a kártyát, ismét átkötöttem integráltra, így működött. Megint vissza a kártya, ezúttal már bekapcsolt vele a gép. Viszont hiába kötöttem rá a monitort a kártyára, az nem adott jelet. A windows sikeresen bootolt, a hangfalakból áradó hangokból ennyit megtudtam, de ezen kívül semmi. Persze itt már hiába kötöttem vissza az alaplapra, nem volt jel onnan se. Kártya megint ki, vissza integráltra, ez ugyanúgy működött. Az egész procedúrát eljátszottam még párszor, egyszer eljutott a windowsig kép nélkül, máskor be se kapcsolt a gép. :(

    Mi lehet a gond?

Új hozzászólás Aktív témák