Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ronson88

    tag

    Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni.

    Tegnap vásároltam egy Garmin Zumo 340 tip. navigációs készüléket (motorra).

    Az első bekapcsolást követően számítógépre csatlakoztatva, a 4Gb belső memóriából, kb 750 Mb volt még a szabad terület, a többit a gyárilag feltelepített programok (CN Europe 2014, ...stb.) foglalta.

    A Garmin express program rögtön talált néhány frissítést és el is indítottam a telepítését.
    Mivel ekkor még nem tettem bele memóriakártyát, mindent a készülék belső memóriájára telepített (a térkép verzió száma CN Europe 2015.2 lett), majd ezt követően maradt összesen 26Mb szabad terület.

    Ugyan ma tettem bele, egy 8Gb-os kártyát és csináltam egy teljes gyári visszaállítást (hard reset), csak a beállításokat állította vissza gyári alaphelyzetbe, a térkép állományt már nem, így maradt a 26Mb szabad területem.

    A felesleges hang és szöveg fájlok törlésével, alig több mint 100Mb plusz szabad terület keletkezett.

    Kérdés:

    Vissza tudom állítani valahogy a gyári alaphelyzetet és tárhelyet, vagy hagyjam a fenébe, így ahogy van és bízzam rá, hogy a továbbiakban hová akar tárolni dolgokat (belső memóriába, vagy az sd kártyára)?

    A memóriakártyát látja és használja is, a MapInstall-al próbaképpen kijelölt térképrészleteket gond nélkül bemásolta a kártyára.

    Remélem érthetően írtam le a dolgot, az estleges segítséget előre is köszönöm. :)

    üdv.

    [ Szerkesztve ]

  • ronson88

    tag

    válasz cheeka #5387 üzenetére

    Úgy tapasztaltam, hogy motoros navival kapcsolatban itt nem igen tudnak segíteni, tedd fel inkább ITT a kérdésed.

Új hozzászólás Aktív témák