Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Sziasztok!

    Hogy tudnám a Nokia 6303i típusú telefonról a legegyszerűbb módon átvinni a számokat egy Sony (még nem tudom milyen típus, rögtön kiderül) készülékre?

    [ Szerkesztve ]

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    válasz kaller1 #27152 üzenetére

    Köszönöm, amint itt a Sony már próbálom is. :)

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Sziasztok!

    Autós mobiltartót szeretnék venni. Eddig halogattam, de most igen sürgős lett a dolog, tulajdonképpen holnap reggel szeretném megejteni a dolgot, mert a héten be kell járnom az országot, és nincs hova elhelyezzem a telefont (GPS).
    A sztori annyi, hogy mindig másik kulcsot autót kapok a cégtől, és a kocsik 3/4-ében nincs hova rögzíteni a telefont. Tehát egy olyan univerzális tartót keresek, amit hordoznék magammal, és mindig az aktuális kocsiba rögzíteném vele a telefont/tabletet.

    Tudom, hogy vákuumos rögzítésűek, de a sok áthelyezés miatt nem gyengülnek el, esnek le könnyebben az idő folyamán?

    Melyiket ajánljátok, ami egyszerűen beszerezhető, és a célnak megfelel? (telefon és tablet megoldás is érdekelne, mindkettőben van GPS, bár a telefon gyakrabban van nálam (Nexus 4 és LG G-Pad 8.3) Valami olcsóbb megoldás érdekelne.

    Köszönöm!

    Ui: ugyanezekhez autós töltőt is szeretnék még venni, mert a telefon GPS közben bizony baromi gyorsan merül. Ideiglenes megoldásként oda tudom tenni a laptopot az anyósülésre, és arról töltődhet majd, de hosszútávon ilyet is szeretnék beszerezni. Nem tudom mire kell figyelni, gondolom nem ugyanolyan jó az akksinak egy gagyi kínairól töltődni, mint egy minőségibb darabról.

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

  • A_ScHuLcZ

    addikt

    Sziasztok!

    Párom LG G2 mini-je 2 nappal ezelőtt beleesett a fürdővízbe. Gyorsan kirántotta, kikapcsolta, szétszedtük, éjjelre maradt száradni. Másnap reggel összerakta, bekapcsolt, működött, egészen addig, amíg be nem dugta a fülhallgatóját, akkor magától rebootolt, és firmware frissítést akart csinálni USB-ről. Kikapcsolta, ismét kivette az akksit, és ahogy hazaért szétkaptam a telefont, hogy jobban tudjon száradni (levettem a hátlapot, és mivel a képernyő szalagkábelek miatt nem kivehető, alátámasztottam az alaplapot, hogy jobban járjon alatta a levegő) Azóta így szárad.

    Kérdés: olvastam egyszer, hogy a vízbe esett telefont ultrahangos tisztítással érdemes helyrehozni, mert nem tud teljesen kiszáradni, és ha netalán jelenleg működik, jó eséllyel hamar be fogja dobni a kulcsot, mert az érintkezők korrodálódhatnak a víz miatt. Tényleg létezik ilyen, érdemes kitisztíttatni, vagy butaság, és inkább hagyjam száradni még egy kicsit, majd rakjam össze?

    Ha létezik, kb milyen áron, és Pesten hova érdemes fordulni vele? Google nem sok találatot adott, ezért vagyok bizonytalan.

    Köszönöm!

    "I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

Új hozzászólás Aktív témák