Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MomoSinX

    aktív tag

    válasz Prevent #33275 üzenetére

    Szeretek olcsón jót kapni, de most ha pár ezren múlik, hogy lényegesen jobbat kapjak, akkor egyértelmű, hogy annyit ráfizetek :).

    Szerk: Persze mindig az adott keretből. Ha megtehetném, hogy mindenből a legjobbat vegyem, nem kérdeztem volna itt.

    [ Szerkesztve ]

  • quailstorm

    nagyúr

    válasz Prevent #33275 üzenetére

    nem hallottam a többit, azt meg külön szeretném ha megneveznéd a galaxy y hangchipjét, ugyanis senki sem tudja gyáron kívül...
    A másik gond az hogy kurvára mindegy milyen hangchip van benne, ugyanis a Samsung NEM KAPOTT A BROADCOMTÓL DRIVERT HOZZÁ. Tehát minden szoftveresen megy. Én tudom milyen hangja van a P3-masom alaplapi kártyájának, na kb olyan a hangja ennek is. Szar.
    Y200 Qualcomm, nagyon rossz nem lehet, inkább közepes. MSM7225A nem használhatatlan. OT-918 meg olyan véramerikai hogy csak na. A TI-től licenszeltek minden benne lévő hang és videotechnológiát...

    El vagy te tájolva. Hulladékot meg ne ajánlj. Bár téged keres meg és a te fejeden veri szét ha egyik délután a telefon megunja a dolgot és lekapcsolja a rádió modult. Meg ha minden harmadik hívás csak sistereg...

    (#33276) MomoSinX : Y300 magasan jobban megérné. Szokásos Qualcomm hangminőség, csak legalább két mag meg fél giga RAM. Nem pedig belépőszint legaljának a legalja. El lehet szórakozni 256 RAMmal csak nem érdemes. Nagyon kínlódással teli élet az. Mindig mókolni kell a telefont, főleg a belső tárhely miatt is. Olyanok ezek hogy bekapcsolod aztán frissít és teli a memória. Pedig egy appot nem raktál még fel. Galaxy y-ban meg van 384 mega memória, ami MSM7227-nél nagyon sokat jelent, annál a fosnál viszont annyit nem hogy ne alázná porig teljesítményben a 918 is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák