Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lyndon

    tag

    válasz Karma #20843 üzenetére

    Drága Barátaim! C3-00-t Vodafone-nál vettem céges előfizetés-hosszabbítással kemény 6000 Ft-ért. Vásárlás előtt utánajártam, hogy milyen a telefon, teszteket olvastam, alaposan tájékozódtam. A tesztek leginkább a WiFi-beállítás nehézségeit emelték ki negatívumként, erre azonban szerencsére megvan a bejáratott gyógymód, nincsen vele semi bajom, tökéletesen működik.

    Arról viszont, hogy mi is az S40 lényege, mik a hibái, stb..., nem tájékozódtam kellőképp sajnos, nem gondoltam, hogy viszonylag korlátozottak az alkalmazás támogatásai. A C3-00 előtt N81 8GB-ot használtam, azon volt PDF-olvasó. Az nem S40-es platform volt akkor?

    Most ezzel a dokumentumolvasásos dologgal eléggé beszívtam, viszont az N81-et gyűlöltem, mert szerintem gagyi volt, ropogott össze-vissza, másfél év alatt darabokra hullott szinte, a kijelzője alkalmatlan volt a netezésre, mert kicsi volt, stb...

    Szóval vessetek meg, de a C3-00 nekem nagyon tetszik, 6000 Ft-ért még drága se volt szerintem. De azért van vele szopás, a fene egye meg.

    És továbbra is bízom benne, hogy valakinek eszébe jut 1-2 jó program. :))

Új hozzászólás Aktív témák