Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Bárki másnak van problémája a Google Play Servicessel?

    Tegnap leszedett egy frissítést hozzá a telefonom, azóta gyakorlatilag teljesen használhatatlan, az aksi szintkijelző másodpercszámlálóvá lépett elő és 5mp-ként 10 mp-re befagy a telefon.

    Nyomtam már egy factory resetet, amint befrissült a play services, jó volt, majd frissült a play services és megint ugyan ez. Egyelőre átvertem a rendszert, a Xiaomi saját biztonsági appjából letiltottam a frissítéseket és felraktam egy 2 hónapos servicest amivel nem fagy és merül a telefon, cserébe a szinkronizálás random bemondja az unalmast és néha 5-6x újra kell indítani mire a Play Store hajlandó bármit is leszedni (állandóan vinnyog a friss services-ért ugye). Rákerestem és elég sok mindenkinek van ezzel gondja különböző telefonokon, mégse találok róla egy nyamvadt hírt, vagy google közleményt se.

    Meglehetősen idegesítő a probléma és szükségem lenne a normális működésre és a szinkronokra...

    Más is tapasztal hasonlót? Valami tipp esetleg? (bár gondolom sokat nem lehet tenni)

    [ Szerkesztve ]

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák