Új hozzászólás Aktív témák

  • Buvarharang

    csendes tag

    Pár helyen láttam Land Rover Sonim S8 -cat, (Teljesen úgy néz ki, mint a Land Rover S1) telót eladót újonan 20 ezer forintért, egy vele a gond, hogy garancia nélkül, kínából. Vettem egyet, és átnézve nagyon jó minőségűnek láttam, az akksija , mindene szakasztott olyan, mint az eredeti, Ütésállóságát, vízállóságát kipróbáltam, az ütést bírja, kisebb vízfolyaás kis ideig tűri, de nagyobb víznél beázott az egész, mivel az akksi "beakasztó füleinél" 2 óriási luk van, és a lenti csatlakozók sem vízállóak sz.tem, be lehet látni a nyomtatott áramkörig :S .
    EGYSZÓVAL: Kínából van, de (még élőben nem láttam eredeti Sonimot, ezért azt mondom): 99% ban Sonim, AKKOR EZ EREDETI, és van Kínában is gyáruk, vagy egy roppant minőségi másolat?????

    Interneten nagyon sokan árulják.
    >>http://www.google.hu/search?tbm=isch&hl=hu&source=hp&biw=1024&bih=418&q=sonim+s8&gbv=2&oq=sonim+s8&aq=f&aqi=g1g-S9&aql=&gs_sm=e&gs_upl=3274l16663l0l16794l36l30l11l3l4l0l390l3105l0.2.7.3l12l0

    Ui.: Tényleg, azt a pár lukat az alján betömik, nem ázott volna be, mert a bill.tyűzete szigetelve van, nemtom miért szarták így el az alját. :((

    Bééci

Új hozzászólás Aktív témák