Új hozzászólás Aktív témák

  • Ranger^41

    aktív tag

    Pár napja őrületbe kerget a samsung innov8-em... Kezdődött azzal, hogy véletlenszerüen kikapcsol/újraindul, tehát egyszercsak bejön az innov8 logó, és pár másodperc múlva a bekapcsoláskor jelentkező töltő csík... Utána az jött, hogy beszélgetéskor néha recsegett a hang, most meg már ott tartok, hogy nem is szól a hangszórója, illetve nagyon gyakran eljátsza ezt a kikapcsolósújraindulós dolgot. Van amikor nem indul ujra csak bejön az innov logó, bill világítás, aztán eltünik egy pár pillanatra, meg kialszik a háttérvilágítás is aztán újra a logó, és ez addig megy amig nem veszem ki az aksit. Soft reset hard reset megvolt, legfrissebb délafrikai soft van rajta. Flashelni sajnos nem tudom mert már win7 van a gépen, és már egyszer megszoptam vele, xpvel ment... Arra gyanakszom h a szalagkábel kezd megtörni, mert leggyakrabban kiynitás/bekapcsoláskor kapcsol ki, és ha kicsit mozgatom a csúszkáűt akkor néha megszólal a hangszóró. Viszont a képernyőnek semmi baja. Lehet hogy a szalagkábel a hangszóró/gombok részén kezd megtörni, és ezt az újraindulást mondjuk a kikapcsoló gomb rövidzárlata okozza? Ja olyan is volt, hogy beirtam a pinkódot, de nem tudtam okéra menni mert nem vette be azt a gombot percekig, aztán egyszercsak de, és azóta mindig működik az a gomb.... Kicsit kusza lett, de remélem kivehető a lényeg.

Új hozzászólás Aktív témák