Új hozzászólás Aktív témák

  • Piftuka

    veterán

    válasz draff #61875 üzenetére

    (#61875) draff válasza Piftuka (#61853) üzenetére:
    "Nálam viszont a MAXELL pen a menő - mármint - a tönkremenő.
    [..]
    Nálam nem igazán a "megbízhatóság miniatűr szobrai", az egyszer biztos!"

    Nekem egy valószínűleg éppen ugyanolyan (fekete színű, "kitolhatós" kialakítású? :-) ) speciel évek óta megbízhatóan teszi a dolgát.

    De a félreértések elkerülése végett, még véletlenül sem a saját tapasztalataimra alapozva mondom, hogy a Kingston megbízhatatlan (ahogyan azt sem mondanám egy darab Maxell pendrive-val szerzett tapasztalat alapján, hogy "megbízható").

    Hanem...

    (#61877) spiritex válasza Piftuka (#61853) üzenetére
    "Lehet, hogy az SSD-ikkel voltak gondok, amik vagy user error miatt voltak vagy rossz széria miatt, de hogy én még elromlott Kingston pendrive-ot nem tartottam a kezeim között az is biztos."

    Ha érdekel benneteket a téma, akkor kérdezzétek meg djculture fórumtársunkat! ;) Szerintem szívesen mesél nektek is a Kingston termékek "legendás megbízhatóságáról".

    (Ő a szakmájából adódóan nagyon sok termék alapján tudta nekem is elmondani a véleményét. Engem is meglepett a tény, hiszen anno, a 2000-es évek eljén az egyik "sztármárka" vitathatatlanul a Kingston volt, az ő hosszú távon működő termékeivel és "örökélet garanciájával".
    A dolgok változnak... a jelek szerint már a Kingston cégnek sem éri meg tartós fogyasztási cikket gyártani.)

    [ Szerkesztve ]

    "Aquila non captat muscas."

Új hozzászólás Aktív témák