Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz Aryes #118023 üzenetére

    Ja az alaplap hiba valószínű. A tápot se vettem a videokártyához képest olyan régen, asszem tán 2-3 év különbséggel.

    Az alaplapnak lehet hibája, mivel havertól vettem használtan. De mi van ha néha tényleg túláramot enged a videokártyára vagy akkor el is tűnne a kép?

    Néha eljátssza, hogy a videokártya driver összeomlott, a "windóz" automatikusan helyreállította. De ez ritka, tán windóz 10-en volt ez.

    Ja és kvázi bagós gép volt, kb. három hónapig tároltam benne ecetet (egy tálban, tehát az alkatrészeket nem érte nedvesség), mire a füstölős-bagós szarszag végre eltűnt annyira, hogy már nem sugárhánytam a gép szagától a működése közben, de a kábelek és alkatrészek felületén közelről még érezni az eredeti bűzt. :D Mellesleg én olyan szempontból "steril" környezetben használom a gépet, hogy semmilyen állat nincs, semmilyen illatos gyertya, füstölő, cigi, vízipipa és társai nincs, ami átjárhatná az egészet kívülről-belülről, akár akarod, akár nem. (magyarul füstmentes és állatmentes lakás)

Új hozzászólás Aktív témák