Új hozzászólás Aktív témák

  • lovas001

    aktív tag

    sziasztok szeretnék néhány ötletet kapni. Van egy p4 es konfig: p5k alaplap, Q6600 processzor,sapphire 7790 es videokártya egy 450 es táp kingstone dd2 ram 800 2gb hozzá. Gépház lényegtelen. Azt produkálta a gép hogy felpörög egy pillanatra majd leáll és ismét ezt végtelen ciklusban. Gondoltam egy olyat hogy talán a lap letestel valahova Úgy hogy ki is vettem a gépházból összedugtam szigetelt padon szépen . elkezdet életre kelni. Felpörgött minden a winyó is és a szokásos kis kattanás is hallatszott (winyóbol). követelte a billentyűt stb mondom szuper megvan a baj. Visszavittem a másik helyiségbe szépen elkezdtem összerakni bele a házba közbe figyelve nehogy megint tetesteljen valahova . Mikor visszakerült szépen pörög minden ugyan úgy mint a padon viszont no signal és ennyi. Teszteltem utána ramot külön vga-t külön kb mindent amit tudtam tápot is.
    Furcsaság hogy a gépházban van elvileg speaker amit rákötök az alaplapra viszont nem sipol illetve se usb ről nem ad ki feszt (nem világit az egér) , se ps 2 port nem villan a numlock-

    Amit próbáltam :
    -Gépház csatikat lehúztam és rövidrezárással inditani a lapot.
    -Alaplapi gombelemet kicserélni.
    -Ram kiprobálása másik gépbe (ugyan iylen lap és konfigurációs gép) majd összes modul végigtesztelése
    -Vga tesztelése másik gépbe, majd mindkét slotba.
    -Táp egy újra cserélése.

    Esetleg valaki szakinak valami ötlete hogy mi lehet a nyűgje?

    U.I Bocsi a helyesírásért de eléggé sietve írom előre is köszönet.

    Nem tudta, hogy lehetetlen, ezért megcsinálta.

Új hozzászólás Aktív témák