Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pibácsi

    senior tag

    válasz Cs1csó #4215 üzenetére

    Gyakorlatilag telepítéskor csak azt telepítettem fel, amit alapban felad (ajánlat). Azután átnéztem és több mindent kiiktattam belőle, ami nem kell. Nyilván a web, a fájl és a levelezés benne maradt, de fel van még ott a beállításoknál sok olyan dolog sorolva, ami esetleg nem kell, viszont én bennehagytam, mivel ha kiktatom, akkor egy piros figyelmeztető szöveg jön fel.szöveg pl."Raw lemez hozzáférés engedélyezése indításkor", ez minek? Főleg a "Hibaelhárítás"-nál vannak ezek.
    Most töltöm le az ADWCleaner-t és az Emsisoft EK progikat és átengedem őket. Egyébként 10 db. törlőprogit használok és ezeket rendszeresen havonta átengedem a gépen. Van hogy talál valamit.
    De miután rendszeres így kevés sikerrel. (hálistennek). Van biztonsági mentésem (Paragon, ami a kpl. C meghajtót menti), amit vissza tudok állítni és akkor is ilyen lassú. Nem emlékszem, hogy mindíg ilyen lassan töltött be (most kb. 4 perc, azelőtt kb. 2-2.5 perc volt. Az alapot be is nyomja, csak az AVAST lassúzik. Valami megváltozhatott, de még nem jöttem rá, hogy mi.Amúgy a gép megy normálisan, nincs megakadás.
    Köszönöm a kimerítő válaszodat. Közben letöltődött a két program és futtatom is őket egymás után.
    Üdv. Pibácsi.

Új hozzászólás Aktív témák