Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz havri1 #5175 üzenetére

    Múltkor olvastam egy ilyen sírós bejegyzést villamossal kapcsolatba(meg is van)

    Ilyenkor nem tudom hogy sírjak vagy nevessek, élne falun ahol naponta 4-5 járat van délelőtt és ugyan ennyi délután

    Nem véletlen járja erre az a mondás hogy
    "Váró busz nincs csak várakozó utas"

    10-15percel hamarabb már megállóban a az utas ha utazni akar

    Öcsém míg tanult minden reggel a 5:45-ös busszal indult hogy 7:45-re beérjen az iskolába, nekem csak a 7:10-el kellet hogy 7:45 beérjek, igaz gyakorlatra a 6:20-al mert 7-re kellet
    De jók is voltak azok az idők veszett sofőrökkel , akkoriban utaztam leggyorsabban Ikrus(250-es talán) buszon , ha hiszitek ha nem olyan 125-135-el száguldtunk , nem tudom pontosan mert a kilométer órájában 115körül van egy tüske na ara ráfeküdt de még akkor gyorsult kicsit
    Ellőte egy pár héttel kapták vissza nagygenerálról és kicsit meghajtotta a söfőr hogy mit is tud, mi mindíg a jobb első üllésen ültünk

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák