Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ear001

    addikt

    válasz #28001792 #59260 üzenetére

    A DLS legnagyobb ereje marketing. Ügyesen vesznek innen-onnan, de én azóta nem bízom bennük, amióta a legnépszerűbb szettjük magasát minden értesítés nélkül kicserélték egy európairól ócsókínaira. Legalább egy MkII jelet tettek volna rá, vagy valami.

    A Morel-ek technikailag tök rendben vannak, de nekem sose volt olyan, hogy beszereljük és akkor most hátra lehet dőlni. Inkább az, hogy dejó, defasza, azért építsünk majd hozzá valami keresztváltót, hogy úgy igazán megszólaljon. A Morel Supremo is mekkora királyság papíron, a való életben meg nem tudom, kinek sikerült rendszerbe integrálnia. Tudom, ez kicsit fura, mert itthon én is Morellel szerelt dobozt hallgatok, de azt nem ezért, hanem ennek ellenére kedvelem. Már többször mondtam a konstruktőrének, hogyha netán valami új magasat szeretne kipróbálni, kezdhetnénk az én dobozomban. ;]

    Az olaszokkal nincs baj, egy csomó remek hangszóró készítő kisüzem van, mint mondjuk a Ciare vagy a Proaudio, de valahogy a kész szettjeik kevésbé győztek meg, mint amikor valaki jó keresztváltót csinált hozzájuk.

    Valaki kérdezte az Audisont is. Na nekem ők a tökéletes megbízhatatlanság mintapéldái. Egy időben rendszeres tevékenység volt, hogy az Audison erősítő tulajok jöttek két-három havonta, hogy recseg a cuccuk. Akkor ki kellett szedni ezeket, fedél le, a kilazult, kiesett kártyákat visszatenni a helyükre, de előtte kicsit szűkebbre nyomni a csatlakozásokat, és mondani, hogy akkor viszlát megint pár hónap múlva. A beállításuk logikátlan, a hangjuk nekem a legtöbbször vékony és enervált. Ja igen, volt szerencsém a Thesis erősítő premierjén jelen lenni, mindenféle bonyolult szervezések után beülhettem a nagyfőnök kocsijába. Hát úgy OK volt, de nem ájultam el tőle, sokkal-sokkal jobb kocsikat is hallottam, de az nagyon vicces volt, hogy a srác, akinek a gondjaira volt bízva a kocsi és az egész bemutató rendszer, elmesélte, hogy hoztak két tartalék erősítőt is, ha valami lenne, és lehet, hogy az egyiket már cseréli is.

Új hozzászólás Aktív témák