Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • simi811118

    aktív tag

    válasz Lusu #46903 üzenetére

    Hú na ez jó hosszadalmas téma. Én úgy szoktam kezdeni (és most ugyanezt csinálom jelenleg is nulláról kezdek mindent) hogy először csak a közepeket hallgatom, magas és mély rca le van húzva. Ezt több napon át, vágások nélkül hallgatom, közben az idökorrt állítgatom. Ez a hangok alapja (20hz-5 khz között) ha a kettő hangszóró úgy szól, hogy nem hallok orrhangot, nem hallok rá a hangszórókra, nekem kb akkor jó. Jó minőségű track és nagyon sokat hallgatott zene illik ide amit ismer az ember. Ami a legjobb egy mono track (nekem a beach Boys i get around vanmeg így. Jó minőségű mono ban. ) ezt (most színpadot nem feltételezve ) magam előtt hallom, nincs kiugró mellék hang, nem hallok rá a hangszórókra. Aztán beállítom a közép hangszórókra a vágásokat és újra meghallgatom. Ha marad a pozíció közepén akkor oké, ha nem akkor újra idökorr állítás. Eddig ezzel vagyok meg. Most ott tartok, hogy vissza van kötve a magas. De el van balance olva balra. Ezt is több napig fogom így hallgatni, minden ismert zenével, és közben idökorr a bal magasra és egy kicsit a vágás ba is bele nyúlok. Ha majd bal oldalon egy pontból fogom hallani a zenét, nem lesz orrhang, pattogós lesz a dob és jó hangja lesz a basszus gitárnak, akkor lesz kész utána jön majd a másik oldal majd végül a sub. Ha oda eljutok, azokat is megirom. Én ilyen írásra gondoltam a részetekről :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák