Új hozzászólás Aktív témák

  • - = Zk = -

    félisten

    szevasztok...

    mik a tapasztalatok a kínai csoda 2din fejegységekkel? tehát amelyik tud mindent IS... droid alapú, satnav stb stb?!

    (csakmert lecseréltem 3 év után drága Accordomat, amiben egy DEH-X3500UI tett nagyon szép és hangos szolgálatot, mindent a gyári (nem emlékszem már) hangszórókkal... a jelenlegi verdinyon egy 2006-os Mondeo... benne ez a remekbeszabott FoMoCo 6000CD lejátszó... namármost ugye ha már kikapom azt a marhanagy gyárit, akár egy 2din-es is kényelmesen beférne a helyére... de akkor, ha már 2 dinre váltok, akkor nem veszem a nagy favoritomat, Pio FH-X700BT hanem emelem a tétet, olcsóbb kínai cuccos felé eze....
    a 4 hangszóró, kormányvezérelés, navi ez az ami perpill érdekelne, hogy mÚkodjon.. (ha tudja! azt tudom, hogy a két Pio tudja) és ennyi... ).. a navi rendszert perpill egy 7" asus MeMo Pad látja el.. hibátlanul :C.... csak nem leltem mapot az iGO alá, asszem HERE Maps... így most a Sygic van fent próbából.. offline... de ez nem ide, sry :R )

    köszönöm :R

    " Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

Új hozzászólás Aktív témák