Új hozzászólás Aktív témák

  • Játékos

    addikt

    válasz adrian94 #69731 üzenetére

    Üdv.:

    Ez utolsó néhány hozzászóláshoz fűznék 1-2 saját gondolatot:
    évek óta Pioneer hívő vagyok, örömmel hallgatom az autóimban is, meg itthon (SC-LX56) is, pláne, mert az iPhone-ommal igen jól kijönnek ezek a masinák.
    Pár hete lecseréltük az autót, és keresgéltem én is 2DIN-es gépeket, hasonló elvárásokkal, mint te.
    A helyzet az, hogy ha navi, meg érintőpanel, android, meg jó márka, akkor el is értem hamar a 300e Ft-os kategóriába. Ennyiért földi halandók autót vesznek, nem fejegységet... :)
    Így szétnéztem a kínai "szar"-ok között, és 60000 Ft-ért vettem egy Pumpkin-t. Sok hozzászólást olvastam, így nem voltak túlzóak az elvárásaim, amit viszont túl is teljesített a kütyü! Nem sajnáltam megtoldani canbus adapterrel, így minden funkiója megmaradt az autónak (kormányvezérlés, radar, sebességfüggő hang, plusz tolatókamera, ami kiválóan működik). Elvileg a Pumpkin 1 év garit vállal a holmira, support elég jól működik , pár óra alatt kaptam eddig választ a kérdéseimre tőlük.
    Igen, a hangja nem olyan, mint egy Pio, vagy akár a kocsi saját erősítője, de ha egy kis kompromisszumra képes az ember, akkor szerintem teljesen vállalható. Alapvetően egy kulának tartom az Android rendszert, de ez még nem hibázott az elmúlt 2 hétben, sebessége simán elegendő, alvásból felébred, mire a motor beindul, és 3500 km-t navigált az elmúlt 2 hétben, gyakorlatilag hibátlanul. Android telefonnal jobban elvan, mint iPhone-nal, de igazából nincs is mit a telefonról kitenni a képernyőre, hisz mindent tud "magától". A telefonból beolvasta a névjegyeket, onnantól meg akár telefonálhatok is róla...
    Összességében, szerintem vállalható, ha nincs egy autónyi pénz, amit rá tudsz költeni.
    Ha Béciék nem adnak nekem igazat, azt megértem. Én is jobban örülnék egy félmilliós holminak, de számomra pozitív csalódás volt ez a kis kínai fos. :K

    Ha szeretet van az életünkben, az pótol ezernyi dolgot, ami hiányzik. Ha nincs szeretet, mindegy, mink van, sose lesz elég...

Új hozzászólás Aktív témák