Új hozzászólás Aktív témák

  • Madara-san

    tag

    válasz qnadam #68479 üzenetére

    Köszi a választ! Elsőképp arra lennék kíváncsi, hogy milyen rendszerhez (erősítő, mélynyomó, hangszórók), hány hangszóróval, milyen zenei stílussal, és mekkora megelégedéssel használod.

    @fojtviki: Köszi neked is. Ezek szerint a 80PRS a non-plus ultra, és jobban járnék vele? Éppen a "csak szóljon valami" rendszeremet szeretném bővíteni, amely ebből áll:

    - Alpine CDE-182R
    - Alpine SPG-17CS hangszórók
    - Alpine SWT-12S4 subcső
    - Alpine BBX-F1200 erősítő
    + JVC CS-V425 a hátsó gyári hangszórók helyén, fejről hajtva

    Eredetileg gondoltam arra is, hogy korhű hifi rendszert építek (30 éves az autó), de ez eléggé kivitelezhetetlennek tűnik, plusz akkor le kéne mondjak az USB-ről és Bluetooth-ról mindenképp. Szóval az a terv, hogy az SPG-17CS hangszórókat kicserélem valamire, amelyek elférnek rendesen a gyári kárpit szétbarmolása nélkül, erősítőt subot nem terveztem cserélni. Fejegységnél meg szeretnék egy felsőbb kategóriás terméket. Tudásra kevésnek érzem a CDE-182R-t, nincs benne Bluetooth, sokszor "összekavarja" a mappákat, furcsa és néhol logikátlan a menüje, nem vagyok elégedett a kijelzőjével sem.

    Szabad amúgy kérdeznem, hogy ki volt a fórumtárs, és vállal-e ilyen beállításokat? :B

    Kábelek, tartozékok konzolokhoz + egyéb: http://hardverapro.hu/tag/madara-san

Új hozzászólás Aktív témák