Új hozzászólás Aktív témák

  • Peter13

    senior tag

    válasz v!ct0y #768 üzenetére

    Naaa, naaa, nem olyan rossz az szerintem. Persze attól is biztos függ mint nevezel terhelésnek. Szőrös fánk lehet hogy felhangosítja (kétlem, de nem próbáltam, szóval nem akarok okoskodni), de pl 2 óra Starcraft II (minden ultrán) után nekem csöndben van ...kíváncsi voltam mennyin pörög a venti ilyenkor, szóval játék alatt (vagy néha közvetlenül kilépés után) indítottam egy cataystot, hogy lássam mit művel a kártya (jól van na, ilyenkor kijön belőlem a gyerek :) ). Tipikus erdmények: hőmérséklet 6x fok (62-65), ventillátor 26-27%, mindez természetesen terhelés alatt (42-45 FPS átlagosan). Ez minden csak nem hangos (üresben 41-42 fok és 21-22%, ekkor volt az hogy odahajoltam hozzá hogy megnézzem megy-e egyáltalán).

    Viszont a proci ventije pl felpörög (gondolom a kismilllió egység AI számolása erősen igénybe veszi az E7200 két magját), az sem hangorkán de hallható (ezért is tervezek hűtőcserét a procira).

    Gondoltam megosztom a tapasztalotakat (VTX3D 6870), mielőtt nagyon elmennénk a riogatós irányba... :R

    "No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

Új hozzászólás Aktív témák