Új hozzászólás Aktív témák

  • Jakuskacsa

    senior tag

    válasz raubisoda #27881 üzenetére

    Sziasztok! Én lennék az akiről szó van, a hd6870 -es probléma. Tudom, hogy messziről jött ember azt mond amit akar, de én nem is értek hozzá, én csak vettem egy kártyát, amit elszerettem volna cserélni egy nvidia-ra. Ráadásul egy kollégámé volt, ő állítása szerint soha nem volt buherálva. Most én vagyok itt a legnagyobb sz*rba, mert Robi felé ég a pofám mert tudtom nélkül adtam neki egy kukás kártyát, kifizettem a postaköltséget, és még a kollégám is hátra van, akit eddig nem ismertem erről az oldaláról. Rendes gyereknek ismertem meg, pc-ben is otthon van, és erre ezt kapom cserébe... nem mentegetőzni akarok, sajnos tanulnom kell még egy két dolgot, és fejlődnöm a pc világában, (gyerekem lett, és elég rendesen lemaradtam a pc fejlődésében). Két hete vettem, igazából csak filmezésre, és egy két játékra használtam. Drága tanuló pénz lesz ez, kb ennyi pénzem volt gépfejlesztésre... hát na mind1 világ életemben szerencsétlen ember voltam... már hozzászoktam...

    A legszebb dolgok akkor születnek, mikor masoknak nem tetszik az, amit csinálsz!

Új hozzászólás Aktív témák