Új hozzászólás Aktív témák

  • #41133696

    törölt tag

    válasz Joshi #24845 üzenetére

    Ja, látom Neked is pont olyan lapod van mint nekem.

    Hát az elmúlt időszakban, számtalanszor megfogadtam, hogy mATX-es lapot a jövőben nem :)

    Pont ezen okból kifolyólag. Egyébként a lappal nincs más semmi gondom -még annyi, hogy a processzornál csak egy hőmérsékletet jelenít csak meg a négy helyett -, éppen ma regisztráltam be az ASUS-nál :D

    Pár napja múlt 3 éves...

    Az elmúlt három évben nem volt vele gondom, de lassan korából adódóan cserélni kellene... igazából már tervezgetem egy ideje. Addig pedig kivehetném az X-FI-t is. A vízhűtőblokkal az a gond, hogy sokba kerül, amennyibe kerül a komplett vízhűtés abból megvan egy sokkal korszerűbb ATX-es és nem mATX-es új alaplap is, ráadásul mint mondtam én nem szeretem a gyári hűtéseket eltávolítani, soha nem is csináltam, mert az garancia vesztéssel járna. Ok tudom, hogy lehet úgy csinálni, hogy ne vegyék észre, de én nem csináltam ezt.

    A VGA a nyári hőségben sem hevült veszélyes mértékben, megvoltam vele elégedve e tekintetben is.

    A rezonanciánál csak azon filozofáltam, hogy miért nem rezonált eddig a több mint egy évben?

    Egyébként klassz házad van :R

    csucsbicep: Hát passzentos az tény. Haveromnak ASUS M4A88TD-M EVO alaplapja van, ami szintén mATX-es, pár napja kivette a szintén X-FI-s hangkártyáját, mert a Sapphire 6870-ese így sokkal hűvösebb. Viszont a Sapphire-nak csak egy ventilátora van, és az is középen.

Új hozzászólás Aktív témák