Új hozzászólás Aktív témák

  • ledgeri

    nagyúr

    válasz alibaba78 #13437 üzenetére

    nyíló fül : V4 black (de nem ez volt az első feltünő, hanem:
    A ház előlapjának alul látható kis lyukai
    A HDD, ODD tartó ,,bilincsek..
    stb... te is kiszúrnád a HAF-od részleteit nem?

    Egy fájdalomcsillapító krém vagy kapszula reklámban is (amiben egy hapi lépked lefelé a lépcsőn, a térdét, valaki más valamilyen másik részét, meg egy parkolóházban lépkedő nő a fejét fogja a fájdalom miatt) kiszúrtam a kedvenc autóm új változatának az ablaküveg-sarokba gravírozott a logóját, mikor a nő beleszáll,(de elsőnek a kapaszkodók tűntek fel...

    Meg azért vettem észre egy filmben, hogy azt a jelenetet ugyanazon az utcán többször és több szakaszban vettek fel (anyós ülés melletti üvegre kb merőlegesen a vezetőt és a mögötte suhanó tájat láttatva, majd a másik oldalról ugyanez), mert szintén a kedvenc autómat láttam meg felül fekete, alul piros színben, és feltűnt, hogy bizonyos ritmusban jön elő (vágás után fa,fa,fa bolt kereszt utca, sarkon mini szürke autó, furgon vágás [ hosszabb rövidebb részekkel...

    Van szemem az ilyesmikhez...

    [ Szerkesztve ]

    // #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Új hozzászólás Aktív témák