Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Chaser #8025 üzenetére

    Bevallom, nem értem, miért nem indul el, mert még VGA-t kezelő segédalkalmazások (ATT, CCC, stb) mellett is max. lefagy, de elindul. Nekem egyik verziójával sem volt semmi problémám. Ez számomra kb. olyan, mint amikor ATT nem indulásra panaszkodik valaki, és semmit nem tudok mondani, mert nálam sosem történt ilyesmi, de legtöbben másoknál sem, ergo a pórul járt leginkább saját magára hagyatkozhat, mit tolt el a gépén. Lipi67-nél szegénynél még ez sem segített, mert nála meg az ATT nem megy még tiszta rendszeren sem. Azóta sem tudjuk, miért. :(((

    hackeeeee: Bár ez sztem az adott topicban már soxor ki lett tárgyalva: hagyd alacsonyon, mert így működik a kényszerített mód olyan játékokban, amelyek nem feltétlenül tudják kihasználni a VGA képességeit, pl. Oblivion-t így lehet HDR mellett AA és AF társaságában futtatni, amit amúgy a játék motorja kizárna. CF-höz ki kell kapcsolni (elméletileg), de van hogy más állásban jó, vagy sehogy sem. Ált. ki kell próbálni, melyik progi hogy szereti. De mint írtam, ált. az alacsony szint a célszerű.

    hehe23: Na, erre is kb 1000 válsz van a topicban, de a legjobb választás a HIS IceQ, v. ma már iCooler. A fekete hűtős sima Sap. 4870 is jó, Vapor-X-szel voltak gondok. Tuningban ált. mindegyik tud egy 810/1050MHz-et, sok még ennél többet is. Mindenesetre az ASUS Glaciátor v. az XFX kártyákat kerüld el messzire.

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák