Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MPowerPH

    félisten

    válasz Speed® #30 üzenetére

    Ebben teljesen igazad van. :R Te tudtál egyedül felhozni nekem értelmes ellenérvet tegnap óta először. Igen, nagy számok törvénye, teljesen igazad van. De én ezt a VaporX -es modellnél nem venném alapnak. :U Szerintem egy ilyen VGA -t, nagyobb odafigyeléssel "állítanak össze". És azt sem szabad elfelejteni, hogy sok gyártó teljesen áttervezte ezt a 4870 -et a jobb kártyáiban. :U Az ilyet én mindig nagyon értékelem.

    lsc: Veled nem vitázok többet, proci terén is okos voltál, itt is okoskodni próbálsz...Más világban élsz... Mert ki beszélt itt Gainward -ról? :) Ugyan olyan közepes szintű gyártónak tartom, semmi extra. Most is azon vagyok, hogy lecseréljem egy minőségibbre... Ha visszaolvasol, láthatod kiket említettem az elit gyártók közé.
    És nem verem magam, csak felhívtam a figyelmet a nagyszerű VaporX -re. :)

    TTomax: Hűtés biztos rendben van, nem is azt mondtam. Amit linkeltem az is rendben van. Persze, Asus is megenged magának olyanokat... Had ne mondjam, hogy most pl. 2db Rampage Extreme lapról tudok, aminek a memfoglalata megadta magát. Elég nagy égés... Most imádkozhatok, hogy az enyém ne a selejt szériából származzon. :)

    [ Szerkesztve ]

    Don't Tread On Me

Új hozzászólás Aktív témák