Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • solamonte32

    csendes tag

    válasz poganytamas #1716 üzenetére

    Sziasztok,

    tegnap megváltam a Gen2 v1 Atabtól (iphone kamerás). Máris hiányzik egy picit, de ami NEM hiányzik:

    - megfelelő fényerő-felbontás, viszont rendkivül kényes képernyő+plexi, Gorilla Glass hiány!!!
    - egyre sűrűbb G szenzor hiba (nem fordult a képernyő csak reboot után)
    - dupla fólia ellenére egyre jobban látszó és terjedő folt problémák a képernyőn (világos szineken üres képernyőn szintelen foltok, amik jelentek meg egyre sűrűbben)
    - borzasztóan gyenge WIFI jel
    - sokesetben adatkapcsolat esetén nem fogadta a hivást
    - az anyagminőség hiánya alig 2 hónap után kezdett nyilvánvalóvá válni, kezdett kopni a króm szél, usb csatlakozó tágul-lötyögősebb,menü gomb nehézkes, bekapcsoló lötyögős, stb annak ellenére hogy Galaxy Note bőrtok + 2 fólia
    - blitz nagyon gyengus
    - kérdéses / nem létező technikai support - szerviz

    Ennek ellenére:
    - rendkivül gyors, stabil jó SOC
    - jó üzemidő (2x2500 mAh)
    - jó omnivision kamera (foto+video)
    - kiváló media lejátszó
    - jó GPS, BT, 3G
    - nagyon jó grafikus gyorsitás SGX 531
    - megfelelő hangzás
    - remek ár / érték arány (pedig 49k vettem, most 44900)

    Egyszóval ajánlott plecsni, de meggondolnám, hogy megvegyem a Gen3-at most, mivel nem tudtam rábirni, hogy megmondja milyen kamera modull van benne (mtk tools menühiány), nincs felfestve a vissza és opciók gomb (amik egy jó óráig nem is reagáltak vásárlás után), nagyobb, borzasztó az ATab márkajelzés rajta, stb.

    Remélem senkit sem kedvetlenitettem el, főleg azért sem, mert lehet, hogy holnap Auchan / Tesco lesz megint és újra atabos leszek :K

    atab5

Új hozzászólás Aktív témák