Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orsolyanora

    csendes tag

    Sziasztok!
    Vettem 1 Tv-t... Egy jó Tv-t....(47LM760S) Legalábbis szerintem az, de gondok vannak pl: Blu-Ray iso lejátszással. Többek között az a gond, hogy azt se tudja mi az. De kezdjük is az elejéről, szóval ez az 1- 2 hét elment, jó volt bohóckodni megismerni egy picit a kicsikét, de most már elég volt a fantasztikus SD tartalomból végülis már nem 1999-et írunk, hogy nézzük itt a retket tehát jöhet is a 21. század meg hát, ha már ilyen Tv lóg a falon használjuk is ki nézzük meg mit tud jöhet végre a jó megérdemelt HD tartalom. Na tehát igényeim amiben szeretném a segítségeteket kérni az volna, hogy szeretnék ezen a Tv-n olyan tartalmat nézni amilyen jót csak ki tud magából adni, de ehhez kéne ugye egy lejátszó. Mit vegyek vagy mit ne vegyek?! Tegyük hozzá, hogy nem tudom, de valahogy nem akarok winyózni, ssd-zni a pendrive-t meg felejtsük is el szerintem 40 giga felett, de az elsődleges problémáim ezekkel az eszközökkel az, hogy mindre rá kell pakolni a cuccot amihez se kedvem, se türelmem nincs tehát inkább arra gondoltam, hogy UTP kábellel összekötném a PC-mel és mikor kedvem támad bármilyen média tartalomhoz akkor azonnal már egyenesen onnan kiturkálom és már startolhat is a filmnézés nem pedig még másolgatok meg hasonlók. Na most nem tudom, hogy mire elég az az 1 gigabit amit a drága UTP kábel tud, de abban reménykedek, hogy még akár egy 40 GB-os MPEG-4 AVC Video 31911 kbps 1080p se szagattna be rajta, de ezt se tudom tehát javítsatok ki, ha tévedek sőt egésszen pontosan erre vágyok, hogy valaki mondja el nekem, hogy ennek a lejátszásához is elég-e az UTP vagy se.
    Tehát nagyon szépen megköszönöm mindenkinek már azt is, ha csak elolvasta ezt, de nem tud segíteni, de annak, aki elolvasta és segíteni is tud a problémámba annak meg aztán tényleg nagyon köszönöm. Kiszemtem 2 médialejátszót... De mivel fogalmam nincs mi a jó ezért persze ezt sem kell alapul venni csak mittudomén.: ASUS O!Play Media Pro, Asus BDS500 3D SMART

  • orsolyanora

    csendes tag

    válasz Csabroncka #29695 üzenetére

    Szia. Ja a HDMI-vel már számoltam az meg van. 1.4-es meg minden ami kell. A 3D-t is szeretném természetesen, az lemaradt. Nekem jöhet az a komolyabb csak mi az? Illetve én nem vágom a márkákat meg mittudomén csak pont a Dune-ről nem csak jót hallottam a tesztekből persze nekem mind1 csak vigyen nekem mindent jó nem a halál ha 1 évebe 1x valamit konvertálni kell mert az "hamar" meg van, csak nekem ne akadjon. A többi nem számít mert a gép wifiről szedi a netet az UTP-t pedig közvetlen csak a gép és a média lejátszó közé szánom.

Új hozzászólás Aktív témák