Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz HegeGabi #65161 üzenetére

    Azaz nem lehet váltani az audiósávok között.
    Használj másik DLNA szervert, Serviio esetleg használhatsz Plex-et. Milyen okosrendszerű TV?
    Érdeklődtem ez ügyben máshol, azt a választ kaptam, hogy az LG TV ilyen.
    Pedig nem, Serviio-va, Plex-el van audió és feliratválasztási lehetőség. Régebbi rendszeren előfordulhat, hogy a DLNA szerver nem kompatibils a klienssel, márkától függetlenül.

    Smart 4K Android 7.1 TV Box RK3229 Quad Core DLNA LAN HDR WiFi Media Player - felejtsd el, nem ajánlott. Ha már olcsó box akkor inkább Amlogic S905X/D vagy S912.

    Asus O!Play Mini médialejátszó - ilyet ma már nem érdemes venni.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • blakey

    titán

    válasz HegeGabi #65176 üzenetére

    Nem kéne a Plex-nek transzkódolnia, a kliensben kikapcsolható, ha mégsem akkor ott az Xplay.
    Amlogic boxot esetleg aprón is nézhetsz.
    Serviio esetében meg be kell állítani a renderert.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

  • blakey

    titán

    válasz HegeGabi #65238 üzenetére

    LG TV-n nem lehet ilyet kapcsolót találni, vagy csak én vagyok a béna. Beállítom a NAS-on a Plex-et, megjelenik a TV bemenetválasztó menüjében - belépve azt írja ki, hogy nincsenek fájlok. - Ha nem Plex app-on keresztül nhasználnád akkor a Plex szerveren futnia kell a DLNA szervernek is, ha az fut akkor bizony elég sok memóriát igényel és nem minden TV kezeli megfelelően, nem javaslom a Plex DLNA részét futtatni (kapcsold ki)

    XPlay-t csak androidra lehet feltelepíteni (pénz ellenében), de az LG TV WebOS-es, így arra nem lehet. - Xplay webOS-re is van, sőt arra volt először.

    Szereztem egy Venz V10 típust. Majdnem tökéletes, de némelyik filmnél fel tudok fedezni röccenéseket, akadásokat a lejátszás közben, - ha Android alatt nézed akkor nem csodálkozom, azon a boxon tudtommal nem kadenciahelyes a lejátszás.

    Olvasgattam, és gondoltam kipróbálom az OpenPHT-t. - helyette inkább CoreELEC-et javasolnék és ha Plex a szerver akkor PlexKodiConnect kiegészítővel tökéletesen működik a rendszer.

    A uSD kártyát a TF foglalatba rakva nem hajlandó kezelni a Reset gombot, nem indul újra/nem indítja el az OpenPHT töltőjébe. - próbáld meg úgy elindítani a kártyán futó rendszert, hogy a store-ból letöltőd a Reboot to LibreELEC app-ot és arról indítod.

    Na, ez első ránézésre és olvasásra igencsak komplikáltnak tűnik úgy, hogy Linuxhoz nem sok közöm van, és így kéne mókolnom a NAS-on levő Serviio profilt. - nem kell Linus ismeret, a Statud fülön megjelenik az eszköz, ott láthatsz egy olyat, hogy Profil és ott szerepel, hogy LG TV6player, ha Generic DLNa profile van akkor szerkeszted, megkeresed az eszközt amihez rendelni szeretnéd, ennyi. Az ismertebb eszközök azért szerepelnek a listában. LG-t alapból felismeri, elvileg nem is kell szerkeszteni.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák