Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gaben92

    őstag

    válasz pruzsi #64564 üzenetére

    Nem csak az ass-t nem kezeli jól a beépített lejátszó. SRT-ből is kihagy néha ha úgy tartja kedve de konstansan mindig ugyanazt... Néha ilyenektől megb.szódik, hogy ugyanaz az időzítése két feliratnak. (Mármint, hogy az egyiknek akkor kell pont eltűnnie mikor a másik megjelenik.) De akkor se mindig. Kerestem, de nem találtam logikát abban mi alapján szereti vagy nem szereti a feliratokat.

    SPMC sem működik rendesen. Emby az egyetlen (de Androidra pont fizetős) ami valamennyire képes ezeket kezelni de ha belefutsz egy olyan hangformátumba ami nem támogatott akkor fogja magát és crash-el. Aztán előfordulhat, hogy azt a videót ahol crash-elt 30x meg kell nyitnod, mert megjegyezte az utolsó beállítást, aztán ha elég gyors vagy és át tudod állítani mielőtt kilépsz akkor talán meg tudod nézni legközelebb más hangsávval. De ezer egyéb sebből vérzik ezen kívül az Emby, legalábbis Androidon. (Ezeket tapasztalatból mondom, nekem is Androidos Sony van.)

    Kell venni egy médialejátszót és megoldódik minden problémát. Gyakorlatilag a legolcsóbb kínai dzsunka is többet ér mint a beépített lejátszók, legyen szó Sonyról, Samsungról, LG-ről, stb...

    [ Szerkesztve ]

    If it ain't a Rotor, it ain't a motor.

Új hozzászólás Aktív témák