Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz palyagabi #63373 üzenetére

    Nem kell ettől megijedni, mert ha többet tud, akkor max nem használod ki azt a részét, semmi gond ezzel, nekem is a jelenlegi olyan, hogy van benne minden Androidos rész is, de én csak a normál részét használom, talán ha 2x volt elindítva az Android rajta.
    A jelenlegi TV-n meg már annyira könnyű használni a YouTube-ot (hangkeresés stb.), hogy amúgy sem a médialejátszót használnám erre.

    Én is Asus O!Play-el kezdtem, majd a 3D lejátszás miatt váltottam a jelenlegi Egreat R6S Pro-ra, ez meg már nem kezeli a 4K filmeket, így éppen most keresgélek, hogy mit is kellene vennem.

    A drágábbak közül ahogy nézem az itt is ajánlott Zidoo X9s teljesen megfelel ennek a célnak (120 USD), még azt nézegetem, hogy mennyivel tud többet az X10, és az megéri-e nekem.
    Vagy ha még lejjebb akarok menni, akkor nekem is válaszoltak rá tudsz nézni, hogy egy Amlogic-os lejátszó is (ami jóval olcsóbb mint a fentiek) megfelelő lehet, én egy S912-es procis X92-t néztem ki (55 USD), és most ez versenyezik a fenti X9s-el.
    Ma meglesem, hogy mit kezd a TV belső lejátszója egy 70 GB-os BR ISO-val, és ha minden OK, akkor meg nem is foglalkozok lehet a médilejátszóval, mert 1080p-ig a jelenlegi lejátszó is tökéletes.

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák