Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz GBRDVD #2177 üzenetére

    A vinyót szerintem nem érdemes cserélni, sokára lesz lényegesen nagyobb laptop HDD, mint 1 TB. Én a bővítést egy 2 TB-os WD MyBook Live formájában képzelem el (mármint a meglévő 1 TB-os USB 3-as Samsung M2 külső notivinyón felül), amit a routerre dugok majd, nem a lejátszóra.
    Az USB 3.0-nak vagy eSATA az Asus-on van értelme, sőt, inkább fordítva nem lenne, filmek lejátszásához, de még tekeréséhez is fölösleges az USB 2.0 30-32 MB/s-ánál nagyobb átviteli tempó. Viszont az is jó, ha PC-n írom az USB 3-as vinyót, mert ott jól jön az extra sebesség, a lejátszóra dugva pedig visszafelé kompatibilis, tehát USB 2.0-án használja.

    Azt hiszem, nem adtak hozzá említésre méltó (HDMI, komponens vagy optikai) kábelt.

    (#2175) Xezs
    Én vettem egyszer 9e Ft-ért egy Symbio márkájú játékost, ami minden lemezt, ill. USB-n vagy SD kártyán rárakott AVI-t vitt, és volt rajta analóg 5.1 kimenet (meg HDMI felskálázás is :D). Persze 14 hónapot bírt az 1 év gari mellett, de ilyet akár minden 14 hónapban vehet magának az ember...

    [ Szerkesztve ]

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák