Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • r3pl4y

    aktív tag

    válasz Bocsek #3622 üzenetére

    Na én most nem igazán értem mit is akarsz... de ha azt h rtwi-nál 2 külön user is be tudjon jelentkezni akkor az rtwi user.conf file-ba kell ezt beletenned nem kell 2 rtorrent-et indítani... mert te ezzel ugye azt csinálod...

    ez az ip teliltós dolog engem is érdekel vkinek sikerült már mert ha igen akkor pontosan leírhatná h mit kell tenni, mondjuk ahhoz h ha ssh-n 15mp-n belül több mint 3x csatlakozik(akar) egy ip akkor block addig amíg a rendszert újra nem índítom...

    SZERK:::

    ja értem te azt akarod h két külön user 2 külön torrent kliens? ergo x ember x torrentek, y ember y torrenteket lássa/futassa?

    Mert ha igen akkor ez nemtom h lehetséges e, de mondjuk elvileg mért ne... próbáld betenni külön az S98rtorrent -et a post boot-ba úgy mennie kéne...habár nemtom h ez mennyire megoldható az rtorrentetl de az biztos h nem túl szerencsés megoldás...azért ez nem egy erőmű, :) amikor hash-el, meg letölt meg copyzol akkor az azért odaterhel a cuccnak rendesen, tehát 2 külön torrent az nagyon odaterhelne úgy gondolom... meg ha nem van ilyen nagy neted akkor 1ébkéént sincs sok értelme...

    vagy most teljesen férre értettem és nem is ezt akarod?

    [ Szerkesztve ]

    "Ne vedd túl komolyan az életet, úgysem úszod meg élve!"

Új hozzászólás Aktív témák