Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    válasz zka67 #1585 üzenetére

    Ez igen. :C :R
    Sokkal halványabban világítanak, szóval nagy előrelépés lett ez, igaz, feszültségben nem annyira, mert 4,83 V esik még így is csak a stab. IC-n, és még egy nagyon halványan még mindig világítanak.
    Ilyen volt, amikor az USB-n volt a táp:

    És ilyen lett, hogy átkötöttem a VCC-re a tekercsről:

    A programom pedig föltöltöttem ide .txt-ben, a showPattern() programrészt nem látom át annyira, de azt nem is én csináltam, az alapból volt egy hasonló led-mátrix programjában. Elkezdtem átírni a programot úgy, ahogy még pár hete javasoltad, de abbahagytam, mikor kiderült, hogy nem a programban van a hiba, úgyhogy folytattam a sajátomat.
    Szóval nem tudom, hogy melyik részt kéne átírni, illetve át kéne-e. Mivel a showPattern() az, ami vezérli a mátrixot, gondolom abban kéne valamit módosítani, de mint írtam, annyira nem látom át. :B

    Szerk.: viszont azt írtad, hogy akkor van programhiba, ha megvan az 5 V, viszont még nincs, úgyhogy valószínű, hogy még valami elektronikai gond van. Én már rég nem tudom követni, hogy hol, milyen hiba lehet, úgyhogy Rád (/Rátok) tudom csak bízni ezt a részét. :B

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák