Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hszilard666

    veterán

    válasz Ragnar95 #33767 üzenetére

    szvsz ez a problem, amiíg azt látják hogy bármit kiadnak, a hipsterek meg a divat emberek megveszik addíg nekik tök8. Napokban összekülönböztem egy fazonnal, mert azt merte nekem mondani hogy elvakult almafanatikus vagyok :D

    ÜBER AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER: tinyurl.com/yh5zwxf2

  • TigerCat

    nagyúr

    válasz Ragnar95 #33767 üzenetére

    Ezzel azért nem teljesen értek egyet... A magyar piac nyilván nem számottevő, viszont itt is bőven élnek, akik megengedhetik maguknak. Az Apple összes terméke nekik készül. Nem országok piacaira lőnek, hanem vásárlói csoportoknak. Ők azok, akik birtokolni akarják az új, menő cuccokat és van is rá pénzük. Ezen túl vannak, akik azért veszik, mert tényleg bevált, vagy jónak tartják, de akadnak, akik kizárólag a logó végett, stb. A lényeg, hogy megy a szekér, az Apple pedig hülye lenne nem meglovagolni a népszerűséget. Nekem lenne ilyen cégem, ugyanezt cselekedném.

    ♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Ragnar95 #33767 üzenetére

    Érdekes, én (aki magamat egy kicsit appl-ellenesnek éreztem az elmúlt időben itt a topikban) úgy gondolom, hogy a keynote nagyon jó volt. Egyáltalán nem volt meg az az érzésem, ami a múltkorinál, hogy unatkoztam volna.
    A mostani keynote alapján ismét úgy érzem, hogy az apple egy nagyon innovatív vállalat, és olyan termékeket tesz le az asztalra, amiket - ha jól megcsinálják - öröm használni, és megkönnyítik az életem.

    A termékeik közül talán csak a watch és az azzal kapcsolatos bejelentések nem érdekelnek (mechanikus órát használok, amit nagyon nehezen cserélnék le egyáltalán bármilyen elektronikusra, pláne okosórára).
    A tv-jük érdekes, és tuti lesz egy ilyenem, ahogy lesz nálunk is netflix (valószínű azonban, hogy az nagyon sokára lesz, ha lesz).
    Az ipad pro nekem nagyon bejött, simán tudnám használni a munkám során, kár hogy az ára miatt valószínű, hogy nálam ki fog esni (inkább vennék egy MBA-t, sokkal inkább, persze egészen más). Megvárom a következő MBA/MBP kiadást, és akkor szerintem váltanom kell már a jelenlegi gépemről (szerintetek mikor lesz következő generációs gép?).

    Az iphone 6s/6s+ nekem nagyon bejött, ez az a termék a most bemutatottak közül amikre a legbiztosabban érzem, hogy megveszem a hazai forgalmazás beindulásával.

Új hozzászólás Aktív témák