Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tDr1v3r

    veterán

    válasz Ragnar95 #32223 üzenetére

    Szerintem az SL óta csak butult a rendszer.

    disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

  • lugosi

    MODERÁTOR

    válasz Ragnar95 #32223 üzenetére

    "Mavericksnél tényleg öröm volt látni, hogy míg előtte a 4GB RAM folyton elfogyott, Mavericks alatt tökéletesen elegendő volt"

    Snow Leopard alatt a 2 is...

    Szerintem az volt a legjobb rendszer. Addig egyértelműen azt éreztem, hogy a jó még jobb lett, a csiszolgatások jól sikerültek.
    A Lion telepítése után volt az első pár komolyabb wtf érzésem. Ugyanazok (tényleg darabra ugyanazok) az alkalmazások, amik korábban hibátlanul futottak egymás mellett, onnantól nem akarták a jót.

    A Lion egy nagyon rossz termék volt. Én azt tekintem eddig az osx vistájának bocs nem, az osx Windows ME-jének (ennél nagyobb tech szitkot most nem tudok mondani). A ML-nal nem igazán javítottak rajta. A Mavericks-szel valamennyit, de nem hozták vissza a Lion előtti szintet. Szerk.: így azt mondanám, hogy a Mavericks nálam a vistájuk. Olyan félig rossz, félig jó. Csak nem követte egy Yosemite = win7 javítás...

    Egy ideje már csak 2 dolog tart vissza a váltástól. Egyik, hogy nincs kedvem szanálni a gépem, és újat venni. A másik a time machine. Ha ez utóbbi nem lenne, akkor felülkerekednék a beszerzés, telepítés, újrabeállítás felett érzett kirívó utálatomom, és már rég, talán 2-3 éve egy windowsos gépet használnék. De a macera egyelőre visszatart. Ahogy a gépem beadja a kulcsot, azonnal váltok.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák