Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • megema

    őstag

    válasz Ragnar95 #32214 üzenetére

    A Safari RAM fogyasztásával nálam is vannak gondok, de a proci terhelés nem tűnt fel és nem is szokott fagyogatni. Letöltőcsík beragadás nálam is előfordul nagy ritkán. A Megtekintő kifagyása, pontosabban összeomlása nálam is jelentkezett kereséskor, de egy ideje nem tapasztalom.

    (#32213) TigerCat Nálam nem volt gond, igaz én bétára frissítettem rá. Egyedül az zavar, hogy tetű lassú egy-egy App Store-os frissítés.

    ---

    Előfizettem Apple Music-ra és felmerült egy kérdés. Mit kell ahhoz tennem, hogy a telefonon lévő zenéket függetleníteni tudja a gépen lévőktől? iTunes-ban nem igazán hallgatok zenét, mivel minden NAS-on van és csak egy része van behúzva. Hatalmas munka lenne mindent behúzni, mert többségében ID3 tag nélküliek. Viszont iPhone-ra kellene zene. Ha az iCloud zenekönyvtár létrehozása után kitörlök mindent az iTunes-ból és kikapcsolom a zenék szinkronizálását, akkor megmarad minden az iPhone-on?

    Ha egy albumon belül el volt írva egy szám címe, viszont én offline elérhetővé tettem az albumot (de nem töltötte le a számokat hozzá), majd javítottam a hibát, akkor hogy tudom elérni, hogy a két azonos című számból egy legyen? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák